KALKULÁCIA ZADARMO+420 515 157 005

Archív noviniek

Ako znížiť chlór v bazéne?

8.2.2021
Chlór do bazénovej vody patrí kvôli eliminácii nečistôt a bránenie bujnenia rias a siníc. V príliš veľkej koncentrácii však znamená nepríjemné kúpanie, dráždenie pokožky, pálenie očí a podobne. Maximálna hodnota chlóru vo vode, ktorá sa používa pre kúpanie, by nemala presiahnuť hranicu 0,3 mg na liter vody.

Bazénové kryty, plachty vs zastrešenie. Poznáme výhody a nevýhody

4.9.2019
Zastrešenie bazéna je nielen módne, praktické a ekonomické, ale v dnešných klimatických podmienkach predstavuje pre majiteľov bazénov už takmer nutnosť. V dnešnom článku si porovnáme jednotlivé typ zastrešenia.

Zastrešenie nadzemných bazénov

2.5.2019
Ponúkame kvalitné a trvalé zastrešenie nadzemných bazénu. Unikátny systém konštrukcia umožňuje ľahké a rýchle otváranie.

Posuvné zastrešenie bazéna vám spríjemní nielen leto

2.5.2019
Milujete leto a s ním spojené vodnou letné radovánky? Ak si ich chcete začať užívať aj v súkromí a pohodlí vlastnej záhrady, bazén je rozhodne veľkým krokom k radostnému letu aj skvele vyladené kondíciu, ktorú vám zdravý pohyb vo vode prinesie.

Zastrešenie na bazén na mieru a jeho výhody

14.8.2017
Sme česká rodinná firma, ktorá vyrába zastretie na bazén na mieru pre vašu záhradu. Zakladáme si na špičkovom spracovaním, rýchlom dodanie, modernom dizajne a funkčnom riešení s kvalitnou kontrakcií.

Výhody a nevýhody prenosného zastrešenia bazéna

26.6.2017
Aj toto leto ukázalo, že zastrešenia je v našich podmienkach dôležitou súčasťou bazénu. Počet teplých dní, kedy sa bolo možné kúpať, nebol vysoký. V dnešnom článku sa budeme venovať výhodám a nevýhodám prenosného bazénového zastrešenia.

Zakrytie na bazén na mieru vašim potrebám

25.6.2017
V našich zemepisných podmienkach patrí zakrytie na bazén k nevyhnutným doplnkom. Vďaka kvalitnému zastrešenie dokážete výrazne predĺžiť kúpaciu sezónu, znížiť tepelné straty a energetickú náročnosť na ohrev bazéna. Použitím kvalitného zakrytie na bazén tiež zjednodušíte upratovanie.

Profesionálne
prístup
Priaznivé ceny
Česká výroba
Tento web používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookies.