KALKULÁCIA ZADARMO+420 515 157 005

Dvoukolejnicové zastrešenie bazénov

Elexance zastrešenie dvoukolejnicové
Dvoukolejnicové zastrešenia bazénov je systém vhodný pre zaistenie výborné manipulácie s nižšími typmi zastrešenia a je nutný pre väčšie a ťažšie typy zastrešenia. Zastrešenie je vďaka vedeniu vo dvoch koľajniciach odolnejšie proti vyššej záťaži (napr. Snehové - viď. Najčastejšie otázky ).
 

Dostupné typy dvoukolejnicového zastrešenia bazénov

 

Klasik oblúk

Klasik oblúk
Klasik oblúk je klasické oblúkové zastrešenie, ktoré je vďaka svojim statickým schopnostiam, vhodné do podhorských oblastí. Na tomto type zastrešenia je okrem iného lákavá jeho cenová dostupnosť.

viac informácií

 

ALUPO NEW

ALUP NEW
ALUP NEW oceníte hlavne v nižších prevedeniach, pre nenarušený vzhľad vašej záhrady. Línia zastrešenia je tvorená jedným oblúkom s veľkým polomerom a dvoma bočnými rovnými stenami. Tento tvar sa dobre hodí do každého prostredia.

viac informácií

 

Elegance LUX

Elegance
Elegancia LUX je typ špecifický svojím nenásilným a ladným tvarom oblúka av kombinácii s jeho nízkou konštrukciou pôsobí elegantne.

viac informácií

 

New Lokomotíva

new Lokomotíva
New Lokomotíva kombinuje nízke a podchodzia zastrešenie. Jeho prednosť spočíva v tom, že je možné sa v oblasti veľkého oblúka neobmedzene pohybovať.

viac informácií

 

Klasik Lokomotíva LUX

Klasik Lokomotíva
Klasik Lokomotíva je cenovo dostupnejšie variantom zastrešenia typu ALUP New Lokomotíva. Pre svoj tvar klasického oblúka je vhodný aj do podhorských oblastí.

viac informácií

 

Šikmina oblúk

šikmina oblúk
Šikmina oblúk kombinuje vysoký oblúk a jednu rovnú vysokú stenu. Kombinácia týchto dvoch tvarov zaisťuje možnosť bezproblémového pohybu po jednej strane bazéna.

viac informácií


 

Šikmina oblúk na stenu

Šikmina oblúk na stenu
Šikmina oblúk na stenu je vhodný, ak je bazén už zasadený do priestoru obkoleseného Zítka. Tento typ je opäť kombináciou oblúka a rovnej steny.

viac informácií

 

New domček

new domček
New domček zaisťuje vďaka svojím vysokým bočným stenám pohodlný pohyb po celom priestore.

viac informácií

Profesionálne
prístup
Priaznivé ceny
Česká výroba
Tento web používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookies.