Konštrukčné riešenie zastrešenia bazénov

Zaujíma vás viac informácií o konštrukčnom riešení zastrešenie bazéna? Pripravili sme si pre vás stručnú špecifikáciu. Bližšie informácie vám radi poskytnú naši technici. Neváhajte nás kontaktovať .

Konštrukcia zastrešenia

Konštrukcia zastrešenia bazénu je vyrobená z profilov zliatiny hliníka, ktoré sú veľmi pevné. Túto hliníkovú konštrukciu je možné ponechať v prírodnej farbe alebo ju farebne upraviť podľa priania zákazníka.
 

Výplň zastrešenia

Výplň zastrešenia je dutinkový alebo plný polykarbonát. Dutinkový polykarbonát je charakteristický výbornými termo-izolačnými vlastnosťami a nárazovú húževnatosťou, tzn., Že je vylúčený vznik črepín. Hrúbka plného polykarbonátu je 4mm. Termo-izolačné vlastnosti sú v porovnaní s dutinovým polykarbonátom nepatrne horšie, preto odporúčame kombináciu týchto dvoch druhov polykarbonátu. Všetky výplne disponujú ochrannou vrstvou proti UV žiareniu. Polykarbonát sa vyrába v niekoľkých farebných odtieňoch.

Segmenty zastrešenia

Segmenty sa posúvajú na silonových a gumových kolieskach s nerezovými krytovanými ložiskami po profilovanej dráhe, čo zaisťuje jednoduchú a bezproblémovú manipuláciu. Táto dráha (koľajnica) má povrchovú úpravu (elox) a je možné ju vyrobiť v dvoch farebných prevedeniach, strieborné a bronzové.

Rozmery zastrešenia sa spresnia po dohode so zákazníkom, podľa jeho potrieb a požiadaviek.

Prečo zastrešenie od nás

Výpočet zastrešenia bazéna online

Vyplňte náš online formulár a okamžite dostanete cenovú ponuku ZDARMA na váš e-mail.

Bezplatná ponuka tu

Zavolajte nám!

Pomôžeme vám vybrať správne zastrešenie pre váš bazén. Neváhajte sa nás opýtať na všetko, čo vás zaujíma.

Zavolajte odborníka na zastrešenie bazéna

+420 515 157 005

 

Poznáte nás z časopisov