Zastrešenie bazénov

     

Zastrešenie bazénov je praktickou záležitosťou, ktorú ocení každý majiteľ bazéna. Keď už sa rozhodnete budovať bazén na záhrade, určite ho chcete využívať v sezóne čo možno najdlhšie bez náročnej údržby. Zastrešenie bazénov Vám zabezpečí bezstarostné užívanie si vodných radovánok, aj keď práve nie je ideálne počasie a zaručí dlhšiu životnosť bazénu, pretože slúži ako ochrana pred vonkajšími vplyvmi. Pomôžeme Vám vybrať vhodný typ zastrešenia bazénu podľa Vašich požiadaviek a zodpovieme všetky Vaše otázky. V dnešnej dobe už nie je zastrešenie bazénov len luxusným nadštandardom, ale výhodnou investíciou, ktorá v konečnej fáze ušetrí veľa času i nákladov na údržbu vody. Práve vďaka zastrešenie bazéna zostáva voda dlhšie čistá, v optimálnej teplote na kúpanie a dizajnovo si môžete vybrať také zastrešenie, ktoré architektonicky zapadne do rázu Vašej záhrady.
 

MIMORIADNA PONUKA - ZASTREŠENIE V AKCII

Využite akčnú ponuku na zastrešenie bazéna za bezkonkurenčnú cenu:

 

Bezkoľajnicové zastrešenie bazénov

Bezkoľajnicové zastrešenie ponúka komfort v bezproblémovom pohybe okolo bazéna. Je jediným systémom zastrešenia bazénov bez pojazdových dráh. Je diskrétne, estetické a bez problémov sa začlení do krajiny a prispôsobí sa architektúre.

Bezkoľajnicové zastrešenie bazéna je vhodné pre menšie záhrady, kde potrebujete šetriť s miestom a máte radi jednoduchosť, ale pritom kvalitu. Tento typ zastrešenia bazénu je technicky nenáročný a veľmi praktický, vhodný takmer pre všetky záhradné bazény. Ak je pre Vás prioritné estetika, ale aj napriek tomu chcete svoj bazén chrániť a užívať si kúpanie celú sezónu, potom je pre Vás bezkoľajnicové zastrešenie bazéna tou správnou voľbou.
Viac informácií >>
 

Jednokoľajnicové zastrešenie bazénov

Jednokoľajnicové zastrešenie bazénov je kombináciou bezkolejnicového posunu zastrešenia a posunu po koľajnici. Vodiace koľajnice na jednej strane zaisťuje ľahšiu manipuláciu so zastrešením.

Jednokoľajnicové systém zastrešenia bazénov sa využíva pre nízke nepodchozí zastrešenie, je nenápadné, ideálny pre menšie záhrady, kde nechcete narušiť prostredia robustnou konštrukciou. Jednokoľajnicové zastrešenie bazénov sa vyznačuje jednoduchým štýlovým dizajnom s kvalitným a vysoko odolným materiálom, ktorý ochráni Vás aj Váš bazén pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Užívajte si kúpanie, čo najdlhšie to ide!
Viac informácií >>
 


Dvoukolejnicové zastrešenie bazénov

Dvoukolejnicové zastrešenia bazénov je systém vhodný pre zaistenie výborné manipulácie s nižšími typmi zastrešenia a je nutný pre väčšie a ťažšie typy zastrešenia bazénov. Zastrešenie je vďaka vedeniu vo dvoch koľajniciach odolnejšie proti vyššej záťaži.

Tento typ zastrešenia bazénov vďaka dvom koľajniciam odolá väčším tlakom a hodí sa teda aj do podhorských oblastí, kde výborne odolá aj extrémnym vplyvom počasia a snehu. Vďaka tejto schopnosti sa dvoukolejnicové zastrešenie bazénov vyrába aj v podchozím prevedení, ktoré je však náročnejšie na priestorové možnosti okolo bazénu. Výhodou však je, že po vykúpaní v chladnejšom počasí sa nemusíte bežať schovať do tepla, ale môžete zostať v prostrednej zastrešenie bazéna, ktoré udržuje teplotu nielen vody, ale čiastočne aj vzduchu.

Dvoukolejnicové zastrešenia bazénov je veľmi obľúbeným typom zastrešenia a podľa konkrétneho modelu si potom môžete zvoliť podľa svojich požiadaviek nielen na tvar a veľkosť, ale aj na cenovú dostupnosť. V dnešnej dobe je zastrešenie bazéna bežnou súčasťou príslušenstva pri výstavbe bazéna.
Viac informácií >>
 

Atypické zastrešenie bazénov

Atypické zastrešenia je riešením, ak Vám nevyhovuje žiadny z uvedených typov a máte špecifické požiadavky na typ vášho zastrešenia. Akékoľvek atypické zastrešenia vyrábame na želanie zákazníka. Atypické prevedenie zastrešenia riešia problém nedostatku miesta okolo bazénu. Môžu sa využiť napríklad v prípade zvýšeného okraja bazénu alebo predmetov napevno umiestnených okolo bazénu.
Viac informácií >>
 

Vyrobíme na mieru

Dokážeme splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky našich zákazníkov. Ak si prajete zastrešenie bazénov na mieru, vyjdeme vám v ústrety. Dlhoročné skúsenosti v oblasti zastrešenia bazénov nám umožní vyhovieť takmer každému vášmu želanie, pretože vieme ako na to! Či už máte atypický tvar bazéne alebo si prajete zastrešenie viesť až na stenu domu, vždy nájdeme vhodné riešenie.

Investície do zastrešenia bazénu je tou najlepšou voľbou, ktorú môžete pre svoj bazén urobiť. Ochrana bazéna a takmer polročný kúpacie sezóna za to rozhodne stojí!

Prečo zastrešenie od nás

Výpočet zastrešenia bazéna online

Vyplňte náš online formulár a okamžite dostanete cenovú ponuku ZDARMA na váš e-mail.

Bezplatná ponuka tu

Zavolajte nám!

Pomôžeme vám vybrať správne zastrešenie pre váš bazén. Neváhajte sa nás opýtať na všetko, čo vás zaujíma.

Zavolajte odborníka na zastrešenie bazéna

+420 515 157 005

 

Poznáte nás z časopisov