KALKULÁCIA ZADARMO+420 515 157 005

Plastové bazény

Plastové bazény sú vďaka svojim úžitkovým vlastnostiam predurčené pre široký okruh používateľov. Možno ich využívať ako pre odpočinok a zábavu, tak aj pre športovú činnosť. Plastové bazény sú určené do exteriérov i interiérov - do záhrad, pre rekreačné strediská, detské zotavovne, kúpele, plavárne, školy, fitcentra, hotely, penzióny, motely, sauny a pod.
 

Plastové bazény špičkovej kvality

Sú vyrábané ako kompaktné celoplastová nádrž metódou extruderového a teplovzdušného zvárania as použitím zváracieho automatu. Uvedená technológia zvárania zabezpečuje 100% nej tesnosť.

Ponuka bazénov zahŕňa veľkosti od 2 do 8 m dĺžky a od 2 do 4 m šírky, kedy je bazén dovezený v celku priamo k zákazníkovi. Väčšie bazény sú zhotovované na mieste. Hĺbky sú tiež voliteľné v rozsahu od 1,2 do 2 m. Najobľúbenejšími tvary sú: ovál, obdĺžnik so zaoblenými rohmi, ľadvinka alebo kruh.

plastový bazén plastový bazén plastový bazén

Bazény sa skladajú z rovného a pevného dna o sile 8 mm, obvodové steny, ktorá je privarená ku dnu, vonkajších výstužných rebier, horného lemu - goliera, schodisko, systému filtrácie vody, podvodného osvetlenia a ďalšieho príslušenstva, ktoré plne spĺňa súčasné požiadavky na vybavenie bazénu, ako je napr. ohrev vody, protiprúd apod.

Ako základný materiál je použitý vytlačovaný homogénna polypropylén o sile 6 až 8 mm. Tento plast má dlhú životnosť, je odolný proti UV žiareniu a je farbený v hmote v odtieni svetlo modrá, stredne modrá a biela. Má tiež veľmi dobré tepelnoizolačné vlastnosti je zdravotne nezávadný.
 

Príslušenstvo k plastovým bazénom

Plastové bazény sú dodávané v prevedení s plastovým schodiskom alebo s nerezovými rebríky, so závesnou kartušovou filtráciou alebo s rôzne výkonnými pieskovými filtráciami podľa kubatúry bazénu. Súčasťou obvodu tejto filtrácie je skimmer, potrubia a napúšťací trysky.

Ďalej sú vybavené podľa požiadavky podvodnými svetlami, skimmerovým vysávačom dna alebo automatickým vysávačom dna a stien, ktorý je riadený mikroprocesorom a ovládaný diaľkovým ovládačom, elektrickým ohrevom alebo tepelným výmenníkom, protiprúdom pre tvorbu vlnobitie, masážou a plávanie na mieste, dávkovačom chemických prípravkov, ochrannými plávacími fóliami zastrešením atď. Radi na bazén zaistíme aj zastrešenie .
 

Získať viac informácií

Profesionálne
prístup
Priaznivé ceny
Česká výroba
Tento web používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookies.