Plastové bazény

Plastové bazény sú vďaka svojim úžitkovým vlastnostiam predurčené pre široký okruh užívateľov. Možno ich využívať ako na oddych a zábavu, tak aj na športovú činnosť. Plastové bazény sú určené do exteriérov i interiérov - do záhrad, pre rekreačné strediská, detské zotavovne, kúpele, plavárne, školy, fitcentrá, hotely, penzióny, motely, sauny a pod.

plastový bazén

Plastové bazény špičkovej kvality

Sú vyrábané ako kompaktná celoplastová nádrž metódou extruderového a teplovzdušného zvárania a s použitím zváracieho automatu. Uvedená technológia zvárania zabezpečuje 100% nú tesnosť.

Ponuka bazénov zahŕňa veľkosti od 2 do 8 m dĺžky a od 2 do 4 m šírky, kedy je bazén dovezený v celku priamo k zákazníkovi. Väčšie bazény sú zhotovované na mieste. Hĺbky sú tiež voliteľné v rozsahu od 1,2 do 2 m. Najobľúbenejšími tvarmi sú: ovál, obdĺžnik so zaoblenými rohmi, ľadvinka alebo kruh.

Bazény sa skladajú z rovného a pevného dna o hrúbke 8 mm, obvodovej steny, ktorá je privarená ku dnu, vonkajších výstužných rebier, horného lemu - goliera, schodiska, systému filtrácie vody, podvodného osvetlenia a ďalšieho príslušenstva, ktoré plne spĺňa súčasné požiadavky na vybavenie bazéna, ako je napr. ohrev vody, protiprúd a pod.

Ako základný materiál je použitý vytlačovaný homogénny polypropylén s hrúbkou 6 až 8 mm. Tento plast má dlhú životnosť, je odolný proti UV žiareniu a je farbený v hmote v odtieni svetlomodrá, stredne modrá a biela. Má tiež veľmi dobré tepelnoizolačné vlastnosti je zdravotne nezávadný.

plastový bazén

Príslušenstvo k plastovým bazénom

Plastové bazény sú dodávané v prevedení s plastovým schodiskom alebo s nerezovými rebríkmi, so závesnou kartušovou filtráciou alebo s rôzne výkonnými pieskovými filtráciami podľa kubatúry bazéna. Súčasťou obvodu tejto filtrácie je skimmer, potrubie a napúšťacie trysky.

Ďalej sú vybavené podľa požiadavky podvodnými svetlami, skimmerovým vysávačom dna alebo automatickým vysávačom dna a stien, ktorý je riadený mikroprocesorom a ovládaný diaľkovým ovládačom, elektrickým ohrevom alebo tepelným výmenníkom, protiprúdom na tvorbu vlnobitia, masáží a plávania na mieste, dávkovačom chemických prípravkov, ochrannými plávacími fóliami zastrešením atď. Radi na bazén zaistíme aj zastrešenie alebo laminátové bazény.

Prečo zastrešenie od nás

Výpočet zastrešenia bazéna online

Vyplňte náš online formulár a okamžite dostanete cenovú ponuku ZDARMA na váš e-mail.

Bezplatná ponuka tu

Zavolajte nám!

Pomôžeme vám vybrať správne zastrešenie pre váš bazén. Neváhajte sa nás opýtať na všetko, čo vás zaujíma.

Zavolajte odborníka na zastrešenie bazéna

+420 515 157 005

 

Poznáte nás z časopisov