Zastrešenie terasy

Zastrešenie terasy je skvelým riešením ako využívať vašu terasu nielen počas letných mesiacov, ale aj počas chladnejších dní . Vytvorte si miesto na oddych a posedenie bez ohľadu na počasie. S perfektným zastrešením už vás nikdy nezaskočí náhly letný dážď alebo silný vietor.

V chladných a veterných dňoch ste úplne chránené a môžete terasu využívať ako ďalší obytný priestor a zväčšiť tak priestor svojho domu. Získate tak ničím nerušené miesto na oddych a relaxáciu. Letné večery môžu byť tiež veľmi chladné, ale vy si ich teraz môžete užívať s priateľmi v teple vašej letnej záhrady.

 

Výhody zastrešenia terasy

  • Využitie terasy po celý rok
  • Ochrana pred priamym slnečným svitom a nepriaznivým počasím
  • V zime vám strecha ochráni záhradný nábytok pred snehom a vetrom
  • Rozšírenie obytného priestoru vášho domu
  • Zastrešená terasa zadržiava teplo
  • Ochrana voči UV žiareniu
  • Praktickosť, jednoduchosť na údržbu, dlhá životnosť
  • Elegantný a presvetlený design
  • Výber z niekoľkých farebných odtieňov
  • Nie je potreba stavebného povolenia

 

Model Letná záhrada

Zastrešenie je veľmi elegantné, designové a skvalitní váš pobyt na terase. Moderné zastrešenie terasy Letná záhrada skvele prepojí váš interiér s exteriérom, pretože je napojený na stenu vašej budovy a tak máte vstup na terasu priamo z domu. Dizajn je ľahký, presvetlený a otvorený. Na vašej terase si oddýchnete celý rok, za každého počasia.

Konštrukcia je vyrobená z profilov zliatiny hliníka, ktoré sú veľmi pevné. Túto konštrukciu je možné farebne upraviť podľa vášho výberu. Výplň je dutinkový alebo plný polykarbonát, ktorý má výborné termo-izolačné vlastnosti, ochráni voči UV žiareniu, má dlhú životnosť a je jednoduchý na údržbu. Je možné si vybrať z niekoľkých farebných odtieňov.

Terasové zakrytie bazéna je možné vyrobiť podľa vašich preferencií. Priemer, výška a vzhľad, je na vás. Na výber je niekoľko farieb konštrukcie až po farbu pojazdových dráh.
 

Prečo zvoliť terasové zakrytie bazéna

Kto nechce mať na svojej záhrade pri rodinnom dome krytý bazén v podobe veľkého skleníka, potom volí terasové zakrytie bazéna , ktoré sa obvykle posúva v smere dlhšej strany. Jedná sa o moderný záhradný prvok v dizajne prírodného dreva, ktoré vyzerá naozaj dobre av záhrade nepôsobí vôbec rušivo. Jeho nespornou výhodou je hlavne to, že ak je bazén zakrytý, nestane sa z neho iba nevyužitá záhradná plocha. Na terasové zakrytie bazéna je totiž možné pohodlne umiestniť vonkajšie posedenie v podobe pohodlnej sedačky a iných doplnkov, pretože vďaka svojej pevnosti je toto zakrytie prispôsobené na chôdzu. 

Výsledok vyzerá v porovnaní s masívnym krytím bazéna pomocou polykarbonátovej strechy atraktívnejšie. Súčasne so svojim luxusným vzhľadom terasové zakrytie bazéna zabraňuje nebezpečnému pádu detí alebo domácich miláčikov do vody, chráni bazén pred nečistotami z jeho okolia. Stáva sa tak stále obľúbenejšou alternatívou zastrešenia bazénov, pre ktorú sa rozhoduje zvyšujúci sa počet zákazníkov.

 

Ponúkané modely terasového zastrešenia

Letná záhrada

Viac informácií

Prečo zastrešenie od nás

Výpočet zastrešenia bazéna online

Vyplňte náš online formulár a okamžite dostanete cenovú ponuku ZDARMA na váš e-mail.

Bezplatná ponuka tu

Zavolajte nám!

Pomôžeme vám vybrať správne zastrešenie pre váš bazén. Neváhajte sa nás opýtať na všetko, čo vás zaujíma.

Zavolajte odborníka na zastrešenie bazéna

+420 515 157 005

 

Poznáte nás z časopisov