KALKULÁCIA ZADARMO+420 515 157 005

Zastrešenie víriviek

Zastrešenie víriviek ponúka možnosť zastrešenie akejkoľvek vírivej vane. Sme schopní vyrobiť, dodať a nainštalovať zastrešenie aj pre váš whirpool.
 

Výhody zastrešenia vírivky:

 

Rozmery a špecifikácie zastrešenie víriviekJe vírivka lepší ako bazén?

Ak ste si na záhradu zaobstarali vírivku, pravdepodobne ste si vedomí všetkých výhod, ktoré tento doplnok vašej záhrady prepožičiava. Na rozdiel od bazéna sa dá využiť doslova po celý rok , jedná sa o ďaleko originálnejší a relaxačnější zážitok a ľahšie sa čistí.
 

Najväčší problém víriviek bez zastrešenia

Hlavným problémom víriviek je však riziko straty vody prostredníctvom odparovanie . Odparovanie môže spôsobiť únik vody prostredníctvom sublimácie. Tento problém pre vás rieši zastrešenie vírivky, ktoré spôsobí, že odparené voda naspäť klesne do vírivky a vy tak nebudete plytvať vodou.
 

Plejáda výhod zastrešenia vírivky

Okrem toho so sebou prináša zastrešenie vírivky rad sekundárnych výhod. Rovnako ako zastrešený bazén si môžete zastrešenou vírivku užiť v akomkoľvek počasí a nielen teplote . Či už prší, sneží, alebo páli letné slniečko v plnej sile, zastrešenie vírivky je vždy vhodným doplnkom. V prípade príliš silného slnka vytvorí príjemný tieň a počas zrážok slúži ako ochranný filter. Rovnako v rámci dlhodobej údržbysa vám zastrešenie vírivky oplatí. Počas jesenných mesiacov vám do nej môže začať padať lístie, či babie leta, na jar a v lete tiež rôzne mušky a nepríjemný hmyz. Zastrešenie vírivky vás týchto problémov jednoducho a elegantne zbaví. Rovnako je zastrešenie veľmi estetickým doplnkom a vášmu vírenie dodá kúzelnejšie atmosféru. A so zastrešením sa vy a vaša drahá polovička budete vo vírivke cítiť ďaleko intímnejšie a odvážnejšie.možnosti vzhľadu

Farba konštrukcie

strieborný elox
bronz elox
ľubovoľná farba podľa RAL vzorkovníka

Farba polykarbonátu

číra (plná)
dymová (plná)
svetlo modrá (plná)
číra (dutinka)
dymová (dutinka)
svetlo modrá (dutinka)

Farba pojazdových dráh

strieborný elox
bronz elox

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Profesionálne
prístup
Priaznivé ceny
Česká výroba
Tento web používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookies.