KALKULÁCIA ZADARMO+420 515 157 005

Whirpooly

Široká ponuka whirlpoolov

Whirlpooly ponúkame v širokej palete farieb, tvarov a funkcií. Všetky whirlpooly sú vyrábané v tej najvyššej kvalite. Whirlpooly Hydropool aj Serenity sa vyrába v niekoľkých modeloch, sériách s rôznym počtom trysiek. Niektoré modely možno pre maximálny zážitok nadštandardne vybaviť farebným osvetlením, hudbou alebo obrazovkou, diaľkovým ovládaním a iným príslušenstvom.
 

Čo je to vlastne whirlpool?

Whirlpool je hydromasážne bazénik s teplou vodou, ktorý má vlastné kúrenie aj filtráciu. Je vhodný pre celoročnú prevádzku ako v interiéri tak exteriéri za každého počasia. Do komerčnej prevádzky aj súkromie.

Whirlpool Whirlpool Whirlpool Whirlpool

Vplyv hydromasáže na ľudský organizmus

Lekári potvrdzujú zázračné účinky hydroterapie takmer na všetky oblasti ľudského organizmu vrátane psychiky a tak je obstaranie masážneho bazénika najmä investíciou do kvality Vášho života. Urýchľuje sa tak úľava od únavy a bolesti, zároveň klesá krvný tlak, čím sa znižuje napätie pôsobiace na srdce a ostatné životne dôležité orgány. Oslobodenie od bolesti spoločne s celkovým uvoľnením prispieva k navodeniu psychického pokoja a pohody. Je to tá najlepšia odmena pre Vaše telo i dušu.

 

Výrobca whirlpoolov patrí medzi špičku vo vývoji a výrobe

Kvalita kanadského výrobku s viac než 20-ročnou pôsobnosťou na svetovom trhu. Variabilita v umiestnení - vonkajšie aj vnútorné, mobilné alebo vstavané riešenie. Jednoduchosť v obsluhe i údržbe - elektronické dotykové ovládanie, výkonná dvojaký filtrácie. Dokonalosť v detailoch - vankúšiky, anatomicky tvarovaná sedátka a lehátka, rôzne nastaviteľné trysky priame aj rotačné, rozdeľovač intenzity prúdu, podvodné osvetlenie s farebnými krytmi, madlo, protišmyková úprava schodov, termokryt už v základnom prevedení.

Profesionálne
prístup
Priaznivé ceny
Česká výroba
Tento web používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookies.